+420 702 120 229 Info@ttgreenlife.cz

Nezmeškejte vaši možnost si zkrátit dobu návratnosti investice.

Vývoj cen elektrické energie je a bude jako na „houpačce“. Nedílnou a velmi důležitou součástí instalace je rezervovaný výkon, který vám umožní zhodnotit nespotřebovanou vyrobenou energii přes vybraného obchodníka na trhu. Kapacita sítě se naplňuje a bez rezervovaného výkonu se návratnost investice do FVE prodlouží o mnoho let déle.

Proč instalovat FVE s námi

Konfigurace elektrárny

Navrhneme vám FVE přesně na váš objekt z kvalitních komponentů, které jsou prověřeny dlouholetou přítomností na trhu se zárukou 10 let a až 30 let na výkon u fotovoltaických panelů. Součástí je také ekonomická predikce. Naše instalace všeobecně dosahují návratnosti investice okolo 5 let.

Celou instalaci vám provedeme na klíč

Součástí instalace je i žádost o připojení do distribuční sítě a vyřízení dotace. Ve vyřizování těchto služeb máme 100% úspěšnost. Revize, uvedení do provozu a zaškolení obsluhy je samozřejmostí v ceně Díla.

100% pozitivní recenze přímo od zákazníků

Předložíme vám skutečné recenze od našich zákazníků. Můžete si z našeho seznamu vybrat jakoukoliv instalovanou elektrárnu a zeptat se na průběh instalace, získání dotace a finálního připojení do sítě.

Termín instalace

Souběžně s narůstající poptávkou posilujeme náš tým zkušenými montéry. Smluvně vám stanovíme termín instalace a uvedení do provozu do 8 týdnů od podpisu smlouvy. Nesnažíme se o velký počet instalací, ale o dobře odvedenou práci. Naše instalace plní veškeré bezpečnostní a montážní normy. Můžeme vám garantovat, že žádný revizní technik na naši instalaci neshledá jedinou závadu.

Platba za instalaci – žádné zálohy a platby dopředu

Instalace je rozvržena do dvou kroků a každý zaplatíte až po jeho provedení. Prvním je montáž panelů a druhý elektroinstalace. Práce na sebe navazují v rozmezí jednoho týdne.

Na závěr

Do organizace našich služeb, ať už se týká montážního týmu nebo administrace projektu vkládáme nejvyšší úsilí. Výsledkem naší snahy a skvěle odvedené práce bude i vaše 100% recenze!

Cenová nabídka

Obdržíte celkovou cenovou nabídku za kompletní realizaci bez skrytých víceprací nebo dalších poplatků včetně úpravy rozvaděče měření nezbytné k připojení do sítě.

Po dokončení instalace

Elektrárna je po výměně původního elektroměru za 4Q, který umí měřit toky elektřiny do a z objektu. Zde přichází čas na naší další službu výhradně pro naše zákazníky.
Obdržíte heslo, které vám umožní přístup k aktuálním informacím týkající se výkupu elektřiny, predikcím vývoje cen energií na trhu. Všechny novinky ze světa obchodu a informací týkající se obnovitelných zdrojů.

Chcete se dozvědět více?

Neváhejte nás kontaktovat a rádi vaše dotazy zodpovíme.

Formulář+420 702 120 229